شرکت BAMO

شرکت BAMO ایتالیا یکی از معتبرترین شرکت‌های تولید کننده انواع ویبراتور ـ کنورتور در سطح جهان با کیفیت بی‌نظیر و طراحی مدرن کالاهای خود را در سراسر جهان در صنعت بتن مطرح نموده است.

در ضمن شرکت بامو Bamo تولید کننده انواع کنورتورهای برقی ـ تک‌فاز ـ سه فاز نیز است. (کنورتور دستگاهی است که برق ورودی 3 فاز / تک‌فاز را به برق 42 ولت 200 هرتز تبدیل می‌نماید.) که بدین وسیله برق مورد نظر جهت راه‌اندازی انواع شیلنگ‌های برقی تولید می‌شود.

معرفی محصولات بامو

شلنگ‌های برقی ویبراتور با فراکانس بالا ؛ این دستگاه یکی از تجهیزات مهم برای از بین بردن حفره‌ها و حباب‌های موجود در بتن و نوع بادی آن برای ویبره کردن انواع بتن‌ریزی می‌باشد. شیلنگ ویبراتور با فراکانس بالا یا به اصطلاح HIGH  FREQUENCY VIBRATOR یکی از مهمترین موردهای انتخاب از انواع شیلنگ ویبراتور می‌باشد. مدل‌های 42 ولت هرتز 200 بامو برای از بین بردن حباب‌های موجود در بتن و نتیجه‌گیری با کیفیت‌ترین بتن‌ها را به کارفرما هدیه خواهد داد.

لازم بذکر است که شیلنگ ویبراتور برقی با فراکانس بالا و ولتاژ پایین بهترین نوع انتخاب ویبراتور در صنعت ساختمان شناخته شده که با کمترین اصطحکاک و راندمان بالا و هزینه نگهداری پایین بهترین نوع بتن‌ریزی را مورد پوشش قرار داده است.